Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Gizlilik Politikası

SosyalTohumlama.Com, sitesine üye olarak hizmetlerinden faydalanan kullanıcıların özel bilgileri SosyalTohumlama.Com tarafından korunur. SosyalTohumlama.Com özel bilgilerin gizliliğinden sorumludur.

SosyalTohumlama.Com sitesine üye olabilmek için ad, soyad veya T.C. kimlik numarası gibi kimlik bilgileri gerekmez. Üye olmak için geçerli bir e-posta adresi ve şifresi yeterlidir. Üyeler tarafından belirtilen bilgiler hiçbir şekilde kimlik tespiti vs. için kullanılmaz.

SosyalTohumlama.Com sitesine üye olarak gelen kişilerin üyelik bilgileri üyelerin sorumluluğundadır. Herkesin kullanımına açık alanlarda verilen bilgiler veya yazılan yazılar konusunda SosyalTohumlama.Com sorumluluk almaz. Tüm sorumluluk paylaşan kişiye aittir.

SosyalTohumlama.Com sitesinde küfür, kötü kelime, hakaret, taciz, reklam ve tehdit yasaktır. Herkese açık genel sohbet alanı ve özel sohbet alanlarında bu tür kelimeler kullanarak üyeleri rahatsız eden kişilerin üyelikleri gerekli inceleme yapıldıktan sonra silinir.

SosyalTohumlama.Com, site içi hit sayısı, sitede gerçekleşen trafik vb. gibi araştırma sebepleriyle diğer pek çok site gibi cookies (çerez-site içi tanımlama bilgisi) kullanır.

SosyalTohumlama.Com sitesinde üyeler arasında gerçekleşen özel görüşmeler sadece ilgili taraflarca görüntülenir. Site içinden, hiçbir gerekçe ile üçüncü şahıslara aktarılmaz.

Sohbet odalarında gerçekleşen tartışma veya anlaşmazlıklarda site yönetimi sorumlu tutulamaz.

Güvenlik

SosyalTohumlama.Com, sahip olduğu üye bilgilerini korumak, kötü amaçlar için kullanılmasını engellemek ve üçüncü kişilerin eline geçmesini engellemek amacıyla değişik güvenlik önlemleri ile korunur.

18 yaş altı çocukların korunması

SosyalTohumlama.Com 18 yaş altı bireylere yasaktır. Üye olmak içi tek şart 18 yaş üstü olmaktır. Herhangi bir 18 yaş altı kişi siteye üye olursa ve yaşını büyük belirtirse SosyalTohumlama.Com sitesi bu konuda sorumluluk almaz. Herhangi bir üyenin 18 yaş olduğu bilinir ve yöneticilere iletilirse kişinin üyeliği sonlandırılır.

Üyelik İptali

SosyalTohumlama.Com sitesinde sahip olunan üyeliğin üyenin kendi rızası ile silmesi için: Profil menüsünde “hesabı kapat” linki vardır. Ona tıklanması ile üyelik üyenin kendi rızası ile sonlandırılmış olur. Ya da üye iletişim formundan kayıtlı mail adresi üzerinden bir e-posta ile üyeliğinin sonlandırılmasını talep edebilir.

Site genel kurallarına uymayan üyelerin; site içinde farklı reklam yapan, diğer üyeleri hakaret, taciz vb. şekillerde rahatsız eden ve diğer kurallara uymayan üyelerin üyelikleri site yönetimi tarafından sonlandırılır.